دسته بندی اخبار و مقالات
آرشیو اخبار
اخبار شرکت | اخبار و رویدادهای شرکت
 • تولید و اشتغال نیاز امروز جامعه است

  دهم تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز صنعت و معدن نام گرفته است و البته یک روز در طول سال برای صنعت و معدن که بیشترین تولید و اشتغال را با خود به همراه دارد و به عنوان محور توسعه و پیشران در اقتصاد کشور ایفای نقش می کند، کم است.

  چهارشنبه, تير 07, 1396
 • بررسی نتایج سفر هیأت اقتصادی و تجاری اعزامی استان به کشورهای آلمان و لهستان در جلسه ستاد سرمایه‌گذار

  به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جلسه ای با هدف بررسی آخرین وضعیت اجرای تفاهم نامه ها، میزان پیشرفت قراردادها و سایر موارد در سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشورهای آلمان و لهستان در اسفند ماه سال 1395 ، به روز دوشنبه مورخه 29/3/1395 با حضور شهردار کلانشهر تبریز و رؤسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی دولتی و بخش خصوصی شرکت کننده در سفر در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد

  پنجشنبه, تير 01, 1396
 • بررسی احداث نیروگاه خورشیدی در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی

  به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جلسه بررسی مکان یابی، تخصیص، واگذاری زمین و اتصال به شبکه مورد درخواست شرکت آذرآفتاب انرژی پارس و شرکت هامین موتور ارس جهت احداث نیروگاه خورشیدی به روز شنبه مورخه 27/3/1396 با حضور روسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری و زیرساختی شامل؛ اداره کل امور اقتصادی و دارایی، اوقاف و امور خیریه، منابع طبیعی و آبخیزداری، امور اراضی و شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد.

  دوشنبه, خرداد 29, 1396
 • آگهی شناسایی سرمایه‌گذار

  آگهی مجدد فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار برای احداث نیروگاه برق‌آبی سد تنظیمی انحرافی قیزقلعه‌سی

  شنبه, آبان 29, 1395
 • مقام آلمانی: زمینه تعمیق روابط ایران و آلمان پس از برجام فراهم شده است

  وزیر اقتصاد ایالت نیدرزاکسن آلمان با اشاره به این‌که روابط دیرینه مردم آلمان و ایران فراتراز روابط اقتصادی است گفت: پس از برجام زمینه توسعه و تعمیق روابط بین دو کشور فراهم شده و باید از این فرصت برای نزدیکی بین دو ملت استفاده کرد.

  چهارشنبه, آبان 19, 1395
 • بررسی زمینه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در شهر تبریز

  شهردار تبریز در دیدار با مدیرعامل شرکت هتل‌داری هلدینگ یونیت اینترنشنال، با اشاره به زمینه‌های توسعه پروژه‌های گردشگری، خاطرنشان کرد: همکاری مدیریت شهری تبریز با هلدینگ هتل‌داری زمینه‌های موفقیت‌های مهمی برای طرفین، در برنامه گردشگری تبریز 2018 خواهد داشت.

  دوشنبه, آبان 17, 1395
 • استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: ضرورت همکاری مشترک و توسعه محور ایران و ترکیه

  استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: موظف هستیم زیرساخت‌های لازم برای توسعه همكاري‌هاي مردم دو کشور ایران و ترکیه را فراهم کنیم.

  دوشنبه, آبان 17, 1395
 • جلسه سرمایه‌گذاری استان آذربایجان‌شرقی

  بررسی اخذ مجوزهای لازم برای احداث نیروگاه‌های 350 مگاواتی در سراب و 570 مگاواتی در اهر در جلسه سرمایه‌گذاری استان آذربایجان‌شرقی

  دوشنبه, آبان 10, 1395
 • تولیدکنندگان عامل موثر در تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

  استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که شنیدن درد دل تولیدکنندگان ارزشمند است، گفت: تولید کنندگان در سال اقتصاد مقاومتی به عنوان عوامل موثر در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی هستند.

  يکشنبه, مرداد 24, 1395
 • 140 پروژه نیمه تمام قابل واگذاری در آذربایجان‌شرقی

  رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد 140 پروژه قابل واگذاری در استان وجود دارد که از این تعداد 29 پروژه جدید، 110 پروژه نیمه تمام و یک پروژه تکمیل شده و آماده بهره‌برداری از 18 دستگاه اجرایی است.

  يکشنبه, مرداد 24, 1395
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟