دسته بندی اخبار و مقالات
آرشیو اخبار
مقالات-اخبار
کد مطلب : 257  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 312   |   تاریخ درج: شنبه, مرداد 23, 1395   |   ساعت: 06:10 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پایگاه خبری شهریار

 

افتتاح 864 طرح با اعتبار هفت هزار و 860 میلیارد در هفته دولت

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به طرح هایی که در هفته دولت در این استان به بهره برداری می رسند، گفت: 864 طرح شهری و روستایی با اعتبار هفت هزار و 860 میلیارد ریال در این مدت افتتاح می شود.


به گزارش شهریار، محمدصادق پورمهدی روز شنبه در ستاد سیاست گذاری و گرامیداشت هفته دولت افزود: بیشترین جهت گیری طرح های هفته دولت امسال در مسیر توسعه و عمران روستایی در حوزه های آبرسانی، برق رسانی، گازرسانی و راه روستایی است.
وی ادامه داد: امیدوارم امسال بتوانیم هفته دولت را با همکاری رسانه ها و صدا و سیما در جهت افزایش شور و نشاط و امیدواری واقعی در میان مردم برگزار کنیم.
پورمهدی با بیان اینکه هفته دولت امسال نسبت به سال های گذشته متفاوت تر است، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت امسال، تبریز میزبان اجلاس وزرای گردشگری کشورهای اسلامی است و این موضوع خواسته و ناخواسته برنامه های این هفته را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
وی گفت: باید در نحوه معرفی استان در این اجلاس بسیار مهم و بین المللی طوری برنامه ریزی و عمل شود که پتانسیل ها و توانمندی آذربایجان شرقی با بهره گیری از هنرمندان استانی به نمایش گذاشته شود.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت پوشش خبری هفته دولت توسط رسانه های مختلف، افزود: ضروری است اصحاب رسانه در این هفته در کنار مدیران و دستگاه ای مختلف قرار گیرند تا عملکرد سه ساله دولت به درستی اطلاع رسانی شود.
وی اضافه کرد: در این هفته برخی طرح ها به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح خواهد شد که ضروری است شرکت مخابرات استان در این خصوص زیرساخت های لازم را ایجاد و همکاری مناسبی داشته باشد.
پورمهدی گفت: با توجه به ناامنی ها و مشکلاتی که در کشورهای همجوار وجود دارد باید در اطلاع رسانی عملکرد دولت به مردم نشان دهیم که دولت در راستای تامین امنیت و آرامش حرکت می کند.

 

Share نسخه مخصوص چاپ
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟