دسته بندی اخبار و مقالات
آرشیو اخبار
اخبار شرکت | اخبار و رویدادهای شرکت
افتتاح 864 طرح با اعتبار هفت هزار و 860 میلیارد در هفته دولت
شنبه, مرداد 23, 1395 by پایگاه خبری شهریار

به گزارش شهریار، محمدصادق پورمهدی روز شنبه در ستاد سیاست گذاری و گرامیداشت هفته دولت افزود: بیشترین جهت گیری طرح های هفته دولت امسال در مسیر توسعه و عمران روستایی در حوزه های آبرسانی، برق رسانی، گازرسانی و راه روستایی است.
وی ادامه داد: امیدوارم امسال بتوانیم هفته دولت را با همکاری رسانه ها و صدا و سیما در جهت افزایش شور و نشاط و امیدواری واقعی در میان مردم برگزار کنیم.
پورمهدی با بیان اینکه هفته دولت امسال نسبت به سال های گذشته متفاوت تر است، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت امسال، تبریز میزبان اجلاس وزرای گردشگری کشورهای اسلامی است و این موضوع خواسته و ناخواسته برنامه های این هفته را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
وی گفت: باید در نحوه معرفی استان در این اجلاس بسیار مهم و بین المللی طوری برنامه ریزی و عمل شود که پتانسیل ها و توانمندی آذربایجان شرقی با بهره گیری از هنرمندان استانی به نمایش گذاشته شود.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت پوشش خبری هفته دولت توسط رسانه های مختلف، افزود: ضروری است اصحاب رسانه در این هفته در کنار مدیران و دستگاه ای مختلف قرار گیرند تا عملکرد سه ساله دولت به درستی اطلاع رسانی شود.
وی اضافه کرد: در این هفته برخی طرح ها به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح خواهد شد که ضروری است شرکت مخابرات استان در این خصوص زیرساخت های لازم را ایجاد و همکاری مناسبی داشته باشد.
پورمهدی گفت: با توجه به ناامنی ها و مشکلاتی که در کشورهای همجوار وجود دارد باید در اطلاع رسانی عملکرد دولت به مردم نشان دهیم که دولت در راستای تامین امنیت و آرامش حرکت می کند.

 

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟