دسته بندی اخبار و مقالات
آرشیو اخبار
اخبار شرکت | اخبار و رویدادهای شرکت
استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: ضرورت همکاری مشترک و توسعه محور ایران و ترکیه
دوشنبه, آبان 17, 1395 by مدیرمحتوای سایت

دكتر اسماعیل جبارزاده بعد از ظهر یک‌شنبه در دیدار با هيات تجاري و سرمایه‌گذاري شرکت یونیت اینترنشنال اظهار داشت: از شرکت یونیت اینترنشنال سوابق خوبی سراغ داریم که در زمان‌های سختی مثل جنگ تحمیلی در کنار ما بودند؛ الان هم خوش‌حالیم که در دوره توسعه ایران دوباره سرمایه‌گذاری‌های مشترکی با این شرکت انجام دهیم.


وی با اشاره به علاقه‌مندی این شرکت برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نیروگاهی به ‌ویژه نیروگاه 5 هزار مگاواتی ابراز داشت: خوش‌حالیم که امروز میزبان این شرکت در تبریز هستیم؛ پروژه‌ها را دوستان معرفی کردند که هر کدام از این پروژه‌ها مدت‌ها مورد بررسی توسط کارشناسان ما قرار گرفته و از نظر زمان شما جلو هستید چرا که ما تعدادی پروژه آماده داریم که به گروه‌های سرمایه‌گذار خارجی معرفی می‌کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به ظرفیت‌های کشور ترکیه در حوزه گردشگری، عنوان کرد: اگر مردم ایران به ترکیه و مردم ترکیه به ایران سفر کنند، دیگر ظرفیت هتل‌های ایران و ترکیه خالی نمی‌ماند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که یکی از کشورهای هدف گردشگری مرم ایران ترکیه است و دوست داریم شرکت یونیت ترکیه در شناساندن ظرفیت‌های گردشگری تبریز ما را یاری رساند، ادامه داد: هیچ زمانی از بودن در کنار دوستان و برادران ترکیه‌ای خود، احساس غربت نکرده‌ایم و مطمئن هستم که این حس، متقابل است.

این مسئول در عین حال خاطرنشان کرد: هر دو طرف باید تلاش کنیم که زیرساخت‌های لازم برای ارتباط هر چه بهتر و بیش‌تر دو کشور دوست و همسایه ایران و ترکیه را بیش از پیش فراهم کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: کشور ترکیه در حوزه گردشگری خوب عمل کرده و سرمایه‌گذاری در بخش توریسم و هتل‌داری توسط این شرکت فرصت مناسبی برای تبادل گردشگر بین دو کشور است.

جبارزاده اعلام کرد: مشابه زمین هتل پارس ائل‌گلی زمین‌های مناسب دیگری در اختیار داریم که می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم و شما را برای سرمایه‌گذاری دلخواه‌تان راهنمایی کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: همه مسئولانی که می‌توانند در این ارتباط نقش داشته باشند در جلسه حضور دارند و زمینه‌های لازم را برای سرمایه‌گذاری مطلوب شما فراهم خواهند آورد.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟