دسته بندی اخبار و مقالات
آرشیو اخبار
اخبار شرکت | اخبار و رویدادهای شرکت
استاندار آذربایجان شرقی: هر سال ۱۱ هزار میلیارد تومان طرح در استان بهره برداری شد
پنجشنبه, شهريور 06, 1399 by مدیر سایت

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید تا به امروز هر سال ۱۱ هزار میلیارد تومان طرح در حوزه های مختلف در استان به بهره برداری رسیده است.

?????? ?????...
افتتاح پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار در آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
پنجشنبه, شهريور 06, 1399 by مدیر سایت

پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار در مرکز استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و جمعی از نمایندگان دستگاه‌های مرتبط، در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی افتتاح شد.

?????? ?????...
۱۱ طرح در آذربایجان‌شرقی آماده سرمایه‌گذاری است
پنجشنبه, شهريور 06, 1399 by مدیر سایت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۱ طرح سرمایه‌گذاری به ارزش یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۲هزار و ۵۰۰ نفر آماده ارایه به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است.

?????? ?????...
وزیر اقتصاد با حضور در دو جلسه اخیر هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه گزارشی از پیشرفت
شنبه, شهريور 01, 1399 by مدیر سایت

وزیر اقتصاد با حضور در دو جلسه اخیر هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه گزارشی از پیشرفت پروژه های مصوب اقتصاد مقاومتی در حیطه های مسئولیتی وزارت اقتصاد، مهم ترین اقدامات و پروژه های انجام شده در راستای اجرای بندهای مرتبط با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را برای اعضای این هیأت تبیین نمود.

?????? ?????...
جلسه رفع موانع حمل و نقل ریلی استان
چهارشنبه, ارديبهشت 03, 1399 by مدیر سایت

به منظور رفع موانع و تنگناهای حمل و نقل ریلی و تسهیل و روان سازی این حوزه به پیشنهاد دکتر یونس ژائله رئیس اتاق تبریز، انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی شمال غرب کشور به همراه رضا کامی عضو هئیت رئیسه اتاق تبریز و رئیس کمیسیون حمل و نقل و گمرک با علی جهانگیری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با حضور مسئولان گمرک ، راه آهن، انبارهای عمومی و مسئولان حمل و نقل جاده ای استان تشکیل جلسه دادند.

?????? ?????...
دیدار رئیس اتاق تبریز با اعضاء هیات مدیره انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی شمالغرب
چهارشنبه, ارديبهشت 03, 1399 by مدیر سایت

حمید باراندوزی رئیس انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی شمالغرب کشور به همراه اعضاء هیات مدیره این انجمن با دکتر یونس ژائله رئیس و رضا کامی دبیر هئیت رئیسه و رئیس کمیسیون گمرک و حمل و نقل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز اتاق تبریز دیدار و در خصوص شرایط حمل و نقل بین المللی در شرایط شیوع بیماری کرونای در کشور و سایر کشور های جهان و راهکارهای مواجه این صنعت در شرایط پیش آمده را بررسی نمودند.

?????? ?????...
استاندار آذربایجان شرقی: امکانات استان در حالت آماده‌باش برای مبارزه با کرونا است/ ایزولاسیون بیمار
چهارشنبه, ارديبهشت 03, 1399 by مدیر سایت

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تمام امکانات استان در حالت آماده‌باش برای مبارزه با شیوع بیشتر بیماری کروناست، گفت: دستگاه‌های مسئول علاوه بر اجرای مصوبات و برنامه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، اقدامات خوبی نیز انجام داده‌اند و در حال حاضر مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟