دسته بندی اخبار و مقالات
آرشیو اخبار
اخبار شرکت | اخبار و رویدادهای شرکت
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی مطرح کرد؛ سرمایه‌گذاری خارجی، اولویت‌ها و فرصت‌ها
شنبه, بهمن 14, 1402 by مدیر سایت

 نماینده وزیر اقتصاد در آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران بسترسازی برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی را به منظور توسعه اقتصادی استان مهم دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی، واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به کسب رتبه دوم سرمایه‌گذاری خارجی توسط استان اظهار داشت: بررسی، شناسایی و تعیین اولویت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان از جمله اقداماتی اولیه برای بسترسازی در حوزه سرمایه‌گذاری خارجی به شمار می‌رود از همین رو، شناسایی فرصت سرمایه‌گذاری و بارگذاری فرصت سرمایه‌گذاری در سامانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران به منظور بازاریابی بین‌المللی آن‌ها، شناسایی مشوق‌های قانونی سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی، گردشگری، دانش‌بنیان، گمرک، مالیات، شهرک‌های صنعتی، منطقه ویژه اقتصادی سهلان و منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس و شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان‌های استان، از جمله اقداماتی بود که برای فراهم کردن شرایط مطلوب سرمایه‌گذرای خارجی در سطح استان انجام شد.

  نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه دیپلماسی اقتصادی به خصوص با کشورهای همسایه از اهمیت ویژه‌ای در جذب سرمایه‌گذاری خارجی برخوردار است یادآور شد: اقدامات مؤثری در راستای ارتقاء دیپلماسی اقتصادی استان انجام گرفته است از جمله، اعزام هیأت اقتصادی، تجاری و سرمایه‌گذاری آذربایجان‌شرقی به فدراسیون روسیه و پذیرش هیأت اقتصادی، حضور در نشست‌ها و دیدار با سفرای کشورهای کرواسی، آفریقای جنوبی،‌ ویتنام، اندونزی و برگزاری نشست با شرکت‌های معتبر چینی.

   مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: تهیه اطلس سرمایه‌گذاری: شامل انجام اقدامات اولیه جهت طراحی و پیاده‌سازی ژئوپورتال اطلس سرمایه‌گذاری استان به منظور هدایت سرمایه‌گذاران و هوشمندسازی جذب و مدیریت سرمایه‌گذاری‌ها در استان آذربایجان‌شرقی از دیگر اقداماتی است که برای فراهم کردن فرصت سرمایه‌گذاری در سطح استان انجام گرفته است.نماینده وزیر اقتصاد در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه طرح‌های سرمایه‌گذاری خارجی به صورت مستمر پیگیری و رصد می‌شود تاکید کرد: نظارت بر طرح‌های سرمایه‌گذاری خارجی شامل راهنمایی و ارائه مشاوره به سرمایه‌گذاران و متقاضیان سرمایه‌گذاری، بازدید از طرح‌های سرمایه‌گذاری خارجی، به منظور رسیدگی به امور سرمایه‌گذاران در قالب‌های مختلف از جمله  برگزاری جلسه، نشست و ..به منظور حمایت و تسهیل در جذب سرمایه‌گذاری خارجی صورت می‌پذیرد.

?????? ?????...
رتبه دوم استان در جذب سرمایه‌گذاری خارجی
شنبه, دي 09, 1402 by مدیر سایت

واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی از کسب رتبه دوم استان در زمینه جذب

سرمایه‌گذاری خارجی خبرداد.

?????? ?????...
به دنبال بِرندسازی تبریز در حوزه سرمایه‌گذاری خارجی هستیم
يکشنبه, آبان 28, 1402 by مدیر سایت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی، گفت: آذربایجان‌شرقی در جذب سرمایه‌گذاری خارجی پیشرو بوده، چراکه شرایط مطلوب را برای  سرمایه‌گذاری فراهم کرده است.

?????? ?????...
تشریح آخرین وضعیت سرمایه‌گذاری در استان/ باید و نبایدهای جذب سرمایه‌گذاری
دوشنبه, آبان 08, 1402 by مدیر سایت

واقف بهروزی، مدیرکل امر اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان به تشریح آخرین وضعیت سرمایه‌گذاری در آذربایجان‌شرقی پرداخت.

?????? ?????...
در جلسه مدیران سازمان سرمایه‌گذاری با نمایندگان دستگاه‌ها در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری مطرح شد؛
دوشنبه, آبان 08, 1402 by مدیر سایت

جلسه قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران با نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌ها در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان آذربایجان‌شرقی در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

?????? ?????...
بازدید مسئولان سازمان سرمایه‌گذاری ایران از برخی پروژه‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان شرقی
دوشنبه, آبان 08, 1402 by مدیر سایت

قائم مقام و جمعی از مسئولان و کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به همراه واقف بهروزی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی از برخی از کارخانجات تولیدی و واحدهای صنعتی سرمایه‌گذاران خارجی بازدید کردند.

?????? ?????...
وظیفه داریم مسیر را برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی هموار کنیم
دوشنبه, آبان 08, 1402 by مدیر سایت

جلسه بررسی جانمایی و تامین زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی با حضور واقف بهروزی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی، جمعی از سرمایه‌گذاران خارجی و برخی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد.

?????? ?????...
شرایط منحصربه فرد سرمایه‌گذاری در آذربایجان‌شرقی
يکشنبه, آبان 07, 1402 by مدیر سایت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در دیدار با هیئت سرمایه‌گذران چینی، آذربایجان‌شرقی را جزو استان‌های برتر و پیشرو در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی دانست.

?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟